Epidemia Koronawirusa spowodowała, że wielu przedsiębiorców w naszej Gminie znalazło się w trudnej sytuacji.

 

Okres ograniczeń w działalności może zadecydować o ich dalszym istnieniu, a brak środków na bieżące funkcjonowanie spowodować, że wielu z nich nie przetrwa tego kryzysu.

W tym trudnym czasie możemy wesprzeć firmy, które znamy i lubimy poprzez zakup ich produktów, zamówienie jedzenia wynos, zrobienie zakupów z dostawą do domu, lub nabycie VOUCHERÓW na realizację usług w późniejszym terminie, kiedy ograniczenia związane z epidemią zostaną zniesione.

Urząd Gminy w Czerwonaku zdecydował o utworzeniu  grupy na Facebooku" Czerwonak WSPIERAMY lokalnych przedsiębiorców oraz zakładki na stronie internetowej, na której lokalni przedsiębiorcy będą mogli zamieszczać ogłoszenia z ofertą swoich produktów, możliwościach nabycia VOUCHERÓW na towary i usługi oraz informacje na temat jedzenia na wynos. Wszystko to bez wychodzenia z domu. Mamy nadzieję, że takie narzędzie ułatwi naszym przedsiębiorcom kontakt z klientami oraz pozwoli poznać mieszkańcom produkty i usługi jakie mogą nabyć, wspomagając lokalnie sąsiadów.

 

Na niniejszej podstronie publikowane będą oferty towarów i usług, przekazane nam przez przedsiębiorców.

W celu publikacji oferty, przedsiębiorca zobowiązany jest do przesłania zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacji regulaminu, dostępnych w linku poniżej.

Treść oferty oraz skany podpisanych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: 
marta.dahms@czerwonak.pl

 

Zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/czerwonak.wspierajmyprzedsiebiorcow/