Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku organizacjom pozarządowym działającym na rzecz naszych mieszkańców:

Fundacja Feelharmonia

KRS 0000270261 (wpłaty poprzez Fundację Studencką "MŁODZI - MŁODYM")

Cel szczegółowy: FUNDACJA FEELHARMONIA 14392

Chcemy zmieniać świat, dlatego pracujemy z najmłodszymi, bo oni są naszą przyszłością. Ucząc dzieci jak się uczyć, pomagamy im budować pewność siebie, odwagę, umiejętność planowania i determinację do działania. Twoje wsparcie jest inwestycją w przyszłe pokolenia i nowy lepszy świat, o którym marzysz.

 

Fundacja dla kociąt Maciupkowo

KRS  0000894490

Cel szczegółowy: Ratowanie kociąt

Maciupkowo to fundacja zajmująca się ratowaniem i poszukiwaniem domów dla porzuconych kociąt. Znajdujemy się w Kicinie. Rocznie trafia pod nasze skrzydła około 200 kociąt, które wymagają opieki, profilaktyki i często specjalistycznego leczenia.

 

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Kicina i Okolic – „LEN”

KRS 0000299918

Cel szczegółowy: Wpłata na cele statutowe.

Stowarzyszenie działa od kilkunastu lat, jesteśmy jedyną organizacją społeczną będącą stroną w postępowaniu przeciw działaniu fabryki substancji biobójczych zlokalizowanej w Janikowie tuż przy granicy z Kicinem. W zakresie kultury organizujemy wystawy, koncerty plenerowe, spotkania sąsiedzkie. Naszym sztandarowym produktem jest „Koncert na wodzie” w Kicinie.

 

Fundacja Nasz Dom

KRS 0000082987

Cel szczegółowy: Budowa domu dla wspólnoty mieszkaniowej dorosłych osób z autyzmem/wsparcie osób z autyzmem.

Fundacja prowadzi sklep NASZ DOM w Czerwonaku, przu ulicy Gdyńskiej 131. W ofercie sklepu znajdują się szwedzkie meble, odzież, elektronika, wyposażenie domu. Godziny otwarcia: sobota 10-13, środa 15-18. Wypracowany dochód fundacja przeznacza w całości na finansowanie działalności społecznej.

 

Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe Junior

KRS 0000270261  (wpłaty poprzez Fundację Studencką "MŁODZI - MŁODYM")

Cel szczegółowy: 1 % DLA JUNIORA 927

PSS Junior na co dzień prowadzi zajęcia sportowe dla mieszkańców naszej gminy. Zajęcia dedykowane są dla dzieci - piłka nożna i lekkoatletyka oraz dla dorosłych - biegi, nordic walking. 

Nasze 1,5% przekazujemy na finansowanie udziału w zajęciach dzieci ze szczególnymi potrzebami, których sytuacja materialna nie pozwala im na odpłatne uczestnictwo. 

 

Akademia Piłkarska Błękitni Owińska

KRS: 0000270261 (wpłaty poprzez Fundację Studencką "MŁODZI - MŁODYM").

Cel szczegółowy: 1,5 % dla Błękitnych 1410

APBO prowadzi działalność w zakresie kultury fizycznej poprzez prowadzenie treningów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Promujemy zdrowy tryb życia i przestrzeganie zasad fair play w trakcie gry i w życiu codziennym.

 

Stowarzyszenie na rzecz 3 Drużyny Harcerskiej CHAOS w Koziegłowach

KRS 0000270261  (wpłaty poprzez Fundację Studencką "MŁODZI - MŁODYM")

Cel szczegółowy: 3DH CHAOS KOZIEGŁOWY 18079

Naszym jedynym celem jest wspieranie działalności dzieci i młodzieży należącej do dwóch drużyn harcerskich i zuchowej I Szczepu Harcerskiego w Koziegłowach “Wierzeje”. Drużyny działają pod okiem doświadczonych instruktorów harcerskich ZHP - wolontariuszy. Jest to grupa liczącą w sumie około 80 dzieci, mieszkańców Gminy Czerwonak. Stowarzyszenie przede wszystkim zapewnia drużynom utrzymanie harcówki w Koziegłowach na Osiedlu Leśnym. Drużyny są obecne i widoczne w środowisku Gminy Czerwonak, od wielu lat, poprzez zaangażowania w różne akcje społeczne.