Logowanie:
Logowanie:

Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu przyległego do Akwen Mariny w Czerwonaku.

Informacja z dnia 21 sierpnia 2020 r.

 

Informacja o wynikach kwalifikacji Uczestników do II etapu konkursu

 

Informujemy, że zgodnie z ustaleniami Regulaminu konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu przyległego do Akwen Mariny w Czerwonaku, do dnia 07 sierpnia 2020 r., do Urzędu Gminy Czerwonak wpłynęły 22 zgłoszenia.

Na podstawie decyzji Sądu Konkursowego do udziału w II etapie konkursu zaproszono trzech Uczestników oraz jeden zespół studencki.

Wybrani do II etapu Uczestnicy zostaną zaproszeni przez Sekretarza organizacyjnego, drogą mailową, do udziału w konkursie.

Zakwalifikowanym Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu, natomiast Uczestnikom niezakwalifikowanym dziękujemy za zainteresowanie konkursem.

 

 

Informacja z dnia 17 lipca 2020 r.

 

Wójt Gminy Czerwonak ogłasza konkurs studialny, otwarty, dwuetapowy na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu przyległego do Akwen Mariny w Czerwonaku.

 

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej, pod względem przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym, koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu przyległego do Akwen Mariny w Czerwonaku.

 

Terminy:

07.08.2020 - Składanie zgłoszeń do udziału w konkursie (etap I)

21.08.2020 - Wybór zespołów do udziału w II etapie konkursu

16.11.2020 - Składanie prac konkursowych (etap II)

30.11.2020 - Ogłoszenie wyników konkursu

 

Nagrody:

Nagroda główna – 15 000 zł brutto.

 

Więcej w regulaminie konkursu:

https://czerwonak.pl/upload/articles/2020/zarzadzenie_158_2020_ogloszenie_konkursu.pdf

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.