Logowanie:
Logowanie:
< Listopad 2020 >
PnWtŚrCzPtSoNd
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Listopad 2020
 • wtorek, 10.11.2020
  Orkiestra salonowa MODERATO

 • wtorek, 10.11.2020
  Moja Niepodległa - warsztaty dla dzieci 7-10 lat w Bibliotece Owińska

 • środa, 11.11.2020
  IX Bieg i Marsz Niepodległości

 • niedziela, 15.11.2020
  Akcja poboru krwi w Koziegłowach

 • niedziela, 15.11.2020
  Koncert dla dzieci - ONLINE

  W ramach programu "Kultura w drodze" powstał projekt Pograjki. To zarówno przedstawienie, jak i koncert, w trakcie którego na scenie spotykają się bohaterowie z rożnych spektakli Teatru Fuzja: szalona Ciocia Jadzia, kultowy Reksio, Misiek Porządnisiek, zakręcony Gołąb, rapujący Renifer i Kura oraz wielu innych. Zapraszamy na wyjątkowe święto teatru i muzyki. Beat-box, rockowe zaklinanie zimy, melancholijne akordeony i skoczne harmonijki. Po prostu Fuzyjna Bomba energii, dźwięków i melodii, które zawsze nuci się po spektaklach. Wszystko przepełnione humorem i pozytywną energią.

   

  Zapraszamy dzieci w każdym wieku i rodziców online 15 listopada 2020, na godz. 12.00. Czas trwania koncertu: 55 min.

   

 • piątek, 20.11.2020
  SPEKTAKL JA KOBIETA - streaming, live

  GOK Sokół oraz Teatr Biuro Podróży zapraszają 20 listopada o godzinie 19:00 na spektakl Ja kobieta, odtwarzany live.

   

  Kim jest współczesna kobieta? Co myśli o sobie. Jakie ma marzenia. Z jakimi demonami się zmaga. Jakie nosi w sobie lęki. Spektakl “Ja, kobieta” powstał w oparciu o rozmowy, przeżycia, wspomnienia i tęsknoty. Przede wszystkim jednak, dał Annie, Oldze, Andrianie, Roksolanie, Nataszy, Yanie, Oreście, Nastii i Marinie szansę na odnalezienie się w Poznaniu, bycie razem, odzyskanie gruntu pod nogami.

  Tak teatr Biuro Podróży pisze o swoim projekcie: „W spektaklu bierze udział dziewięć kobiet – Ukrainek, ale to nie ich pochodzenie było tematem naszej teatralnej przygody. Naszym celem było odkrycie ich kobiecości, odszukanie odwagi w mówieniu o sobie, zaufania i przyjaźni, impulsów które ośmielą i pozwolą zatracić się we wspólnej pracy artystycznej. Aktorki, które biorą udział w przedstawieniu nie mają teatralnego wykształcenia; są menadżerkami, studentkami, graficzkami. Olha, jedyna, jest po charkowskiej szkole teatralnej, ale jak sama przyznaje, na Ukrainie robienie teatru od podstaw, to misja skazana na niepowodzenie. Wszystkie podjęły w pewnym momencie swojego życia decyzję o wyjeździe z Ukrainy. Wszystkie trafiły do Poznania - obcego miasta, pełnego obcych ludzi. Było ciężko, samotnie. Spotkały się w teatrze, by wspólnymi siłami dowieść sobie i innym, że mają prawo żyć normalnie, są odważne, że świat należy do nich, że są gotowe przełamać swoje lęki, niepewności, mówić głośno, po polsku.”

  W spektaklu wykorzystane zostały trzy ukraińskie piosenki, w aranżacji Łukasza Matuszyka, śpiewane przez siostry bliźniaczki Andrianę i Roksolanę. Stanowią one kontrapunkt do działań i obrazów, przypominając jednocześnie o tym, że w tle zawsze dla nich stoi Ukraina.

   

 • środa, 25.11.2020
  Dzień Pluszowego Misia z Biblioteką

 • piątek, 27.11.2020
  GONZO I BRODACZE LIVE ACT – KONCERT ONLINE

  27 listopada o godzinie 18:00 GOK Sokół zaprasza na koncert online Gonza oraz Brodaczy Live Act.

   

  Gonzo to muzyka na pograniczu elektroniki, dub, Reagge, Rap. Gonzo teksty pisze sam i sam komponuje muzykę. Dużo energii, szczypta poezji. Na scenie prócz elektroniki znajdzie się dużo żywych instrumentów. Ciekawostka – Jakub Woźniak często komponuje muzykę do produkowanych przez Ośrodek spektakli teatralnych, klipów i produkcji video.

   

  Brodacze Live Act to elektroniczno-instrumentalna eklektyka. Z zasady - ile mogą - robimy live. Lubią też popłynąć i nie wiedzieć, jaką melodię przyjdzie wydobyć za sekundę. Wykorzystują gitary, syntezatory, flety, wokale, dubują. Zespół był częścią dwóch tras koncertowych Łąki Łan i Lao Che.

   

 • sobota, 28.11.2020
  CO W SZAFIE PISZCZY – SPEKTAKL DLA DZIECI online

  28 listopada o godzinie 16:00 Sokół zaprasza na spektakl dla dzieci Co w szafie piszczy Teatru Fuzja.

   

  Każda szafa skrywa w sobie wiele magicznych tajemnic, ukrytych skarbów i sekretów czekających na odkrycie. Do odkrycia co w jednej z takich szaf piszczy zaprasza arcyciekawskie rodzeństwo Zośka i Jasiu. Kiedy w domu dzieciaki zostają sam na sam z szafą babci i dziadka rozpoczyna się przygoda! Ciekawostka – jedną z twórczyń spektaklu jest Anna Rozmaniec, reżyser spektakli teatralnych grup młodzieżowych i dorosłych działających w naszym Ośrodku.

   

  Czas trwania: 45 minut. Wiek: od 3+

 • sobota, 28.11.2020
  GITARSI – KONCERT online

  28 listopada o godzinie 19:00 GOK Sokół zaprasza na koncert online zespołu Gitarsi.

   

  Trio gitarowe wykonujące instrumentalne utwory we własnych aranżach. W programie pojawiają się utwory jazzowe, rockowe, klasyczne evergreeny i muzyka filmowa. Usłyszymy numery Herbiego Hancocka, Duka Ellingtona, Astora Piazzolli czy Beatelsów. Wystąpią Stanisław Kaczmarek, Czarek Bera i Marcin Fukowski.

   

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.